nedelja, 5. februar 2012

Obronki Celja

Vabimo na pohod po OBRONKIH CELJA
(spominski pohod Dušana Krajca)
SMREKOVEC
v nedeljo, 5.2.2012



Klikni na fotografijo za povečavo ...

 

ODHOD:

Z osebnimi vozili ob 7.00 izpred letnega kopališča.


OPIS POTI:

Po cesti se bomo zapeljali na Golte, se od tu povzpeli na vrh Smrekovca (1577 m), okrepčali na koči in se vrnili do naših avtomobilov.


Za pot bomo porabili približno 6 ur hoje. Predhodna prijava ni potrebna, potrebna je le ustrezna pohodna oprema in dobra volja.

Vabljeni, da skupaj preživimo nekaj nedeljskih uric ob spoznavanju naše okolice in njenih lepot.

Dodatne informacije na 041 623 413 (Alenka Mirnik)


Predsednik PD:                                                                 Odsek za šport in rekreacijo:

Franc Šinko                                                                      Alenka Mirnik


Pohod po poteh celjskih grofov

Pohod po poteh celjskih grofov

sobota, 12. april 2025

Vabilo na pohod

Tekmovanje v športnem plezanju Podčetrtek

Tekmovanje v športnem plezanju Podčetrtek

ponedeljek, 7. april 2025

V nedeljo 6.4.2025 je bilo v Podčetrtku tekmovanje v športnem plezanju na katerem so sodelovali  4 člani PD Grmada Celje, Matej, Ana, Luka in Ema Čater.
Dosegli so naslednje rezultate: Matej Čater 3. mesto v kategoriji mlajši ciciban A, Ana Čater 2. mesto med mlajšimi cicibani A, Luka Čater 1. mesto med mlajšimi cicibani B in Ema Čater 1. mesto med starejšimi cicibani. Čestitke vsem štirim.

Najdena rokavica na avtobusu po izletu na Lubnik

Najdena rokavica na avtobusu po izletu na Lubnik

sreda, 26. marec 2025

Po izletu na Lubnik, je na avtobusu ostala rokavica. Lastnik jo po dogovoru lahko prevzame na Pečovniški koči ali na sedežu društva. 

Prijava za člane

Iskanje

Socialna omrežja